EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Nocturne ve Hande Erçel’den romantik bir keyif hikayesi

Nocturne, marka yüzü Hande Erçel’in yer aldığı yeni reklam filmiyle İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonunun genç ve dinamik çizgisini romantik bir kurguyla gözler önüne seriyor

Nocturne ve Hande Erçel’den romantik bir keyif hikayesi

Nocturne, başarılı oyuncu Hande Erçel’in rol aldığı dikkat çekici reklam filmiyle yaza merhaba diyor. Nocturne ile Hande Erçel birlikteliğinin beşinci sezonu olan İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu; çarpıcı desenleri modern ve dinamik stil dokunuşlarıyla buluşturuyor. Marka DNA’sına işlenen Nocturne x Hande Erçel, modaseverleri romantik bir dünyayı keşfetmeye davet ediyor.

Sıra dışı bir arzu nesnesi yaratma hayaliyle kurgulanan ve feminen siluetlerin göz alıcı detaylarla buluştuğu reklam filminde, Erçel bir arayış hikayesiyle karşımıza çıkıyor. Hayali yollara eşlik eden çarpıcı kırmızı bir otobüs içinde şehrin boş sokaklarını keşfederken grafik bir rüya kurgusu dikkat çekiyor. Hande Erçel'in bu temsili rüyadaki başrolü; Nocturne’ün çabasız, modern ve ters köşe romantizm kodlarıyla buluşuyor.

İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonunda lüks ve konforu bir araya getiren spor şık görünümler, pastel renklerin hakim olduğu romantik formlar dikkat çekiyor. Etnik desenlerin özgür ruhundan referansla yaratılmak istenen güçlü ve kendinden emin duruş, tüm kadınlara ilham olmaya devam ediyor. “Nocturne benim için sınırları zorlamak, yeniliklere açık olmak!” sözleriyle özgün ve tutkulu Nocturne kadının stilini ortaya koyan Hande Erçel, yaz boyunca herkesi şehirde bir yaz rüyasına davet ediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler