EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Michelle Williams'ın en iyi 10 stili

Michelle Williams bugün 40. yaş gününü kutluyor. Hayatımıza unutulmaz dizi Dawson's Creek ile giren Altın Küre ödüllü oyuncunun hafızalara kazınan 10 stilini bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
09.09.2020
Michelle Williams'ın en iyi 10 stili

Michelle Willams, 78. Oscar Ödül Töreni'nde (2006) Brokeback Mountain'daki rolüyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında aday gösterildi. Geceye Vera Wang imzalı safran rengi elbisesi ile damga vurdu. 


Manchester by the Sea filmindeki rolüyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında aday olan oyuncu, Louis Vuitton etiketli elbisesi ile hayranlık uyandırdı. 

Bonus: 2017'de Google'da en çok aranan Oscar elbiseleri


Kaliforniya'da düzenlenen 23. Screen Actors Guild Awards gecesinde Louis Vuitton etiketli elbisesi ile yine sofistike bir görünüm sergiledi. 


Manchester by the Sea filmindeki rolüyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında aday olan oyuncu, Louis Vuitton etiketli elbisesi ile yine hayranlık uyandırdı. 


Güzel oyuncu 71. Emmy Ödül Töreni'nde de Louis Vuitton seçimi ile göz doldurdu.


Güzel oyuncu 2017 yılı Kasım ayında Louis Vuitton ve Nicolas Ghesquiere onuruna düzenlenen gecede zerafetiyle hafızalara kazındı.


77. Altın Küre Ödül Töreni'nde Fosse/Verdon'daki rolüyle En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü alan oyuncu Louis Vuitton geleneğini bozmadı ve turuncu elbisesi ile yine çok konuşuldu... Elbisenin mavi omuz detayı sosyal medyada takipçilerini ikiye böldü. 

Bonus: 77. Altın Küre Ödül Gecesi'nden en çarpıcı 10 stil


Michelle Willams rol aldığı Venom filminin galasında Louis Vouitton imzalı gümüş rengi elbisesi ile beğeni topladı. 


Michelle Willams 70. Cannes Film Festivalinde objektif karşısına yine Louis Vuitton tasarımı ile çıktı. 


Tam bir Louis Vuitton tutkunu olan Michelle Williams, markanın Paris Moda Haftası'ndaki defilesinde beyaz bootieleri ve Louis Vuitton imzalı stiliyle göz doldurdu. 


Önceki ve Sonraki
Haberler