MODA - ÜNLÜLER

Messika’nın 2023 kampanyasının başrolünde Kendall Jenner var

Valérie Messika’nın Amerikan sinemasından ilham alan 2023 kampanyasında Kendall Jenner ile dansçı ve aktör Alton Mason başrolleri paylaşıyor. Çekimde kullanılan vintage arabalar ve parlak Pontiac’lar kampanyanın ruhunu yansıtıyor

Messika’nın 2023 kampanyasının başrolünde Kendall Jenner var

Renkleri ve tasarımları karıştırarak çağdaş mücevherlerle bir araya getiren sanat yönetmeni Valérie Messika, markası Messika için hazırladığı 2023 kampanyasında birden fazla ilham kaynağını birleştiriyor. Kampanya çekimlerinde ünlü model Kendall Jenner'ın güçlü bakışlarıyla ikonik Amerikan arabalarında verdiği pozlar dikkat çekiyor. Messika’nın tarih kitabında yeni bir sayfa açan Amerikalı dansçı Alton Mason ise sınırsız bir stili temsil eden kararlı ve modern karelerde karşımıza çıkıyor.

Moda fotoğrafçısı Chris Colls’un çektiği kampanya fotoğraflarında kurak çöl, lateks, altın ve elmasların parlaklığıyla tezatlık oluşturuyor. Pontiac arabalar parlak renkleri, deri ve kadife iç dokularıyla retro bir dokunuş ekliyor. Zıt öğelerin birleşimi ve Amerikan çölünün vahşi dünyası, Messika koleksiyonları için sıra dışı ve rahat bir ortam yaratıyor.

Kendall Jenner, kampanyada yer almasıyla ilgili şunları söylüyor: “Yeni iş birliği, Messika ile yolculuğumuzun doğal bir devamı… Eski Amerikan arabalarını seviyorum, bu nedenle ortaya çıkan o eski ve efsanevi aurayı da çekime dahil edebilmek mükemmeldi. İkonik mücevherler, muhteşem bir Amerikan ortamında benzersiz arabalar; daha ilham verici ne olabilir!”

Alton Mason ise Messika ile iş birliklerini, “Messika mücevher dünyasına yeni, havalı ve modern bir nefes veriyor. Geçen Eylül’de gerçekleşen defilede iş birliğimiz samimiyet üzerine kuruldu. Bu benzersiz ve özgür kampanyada ortaya çıkan temel, karşılıklı bir ortaklığı temsil ediyor” şeklinde anlatıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi