EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Meghan Markle'ın farkındalık yaratan kombini

İngiliz Kraliyet Ailesi'ne girmeye hazırlanan Meghan Markle, nişanlısı Prens Harry ile Galler'e resmi bir ziyarette bulundu. Markle'ın stilindeki her parça özel bir anlam taşıyor.

profil
BT Ekip
19.01.2018
Meghan Markle'ın farkındalık yaratan kombini

Meghan Markle katıldığı davetlerdeki seçimleriyle kraliyet geleneklerinin aksine kendi stilini koruyacağını gözler önüne seriyor. Markle'ın Galler'e yaptığı son ziyarette kot pantolon tercih etmesi bunun en büyük örneği oldu.

Her zaman olduğu gibi yine giydikleri ile odak noktası olan Markle, bu yeni kombinindeki her bir parça ile adeta özel bir mesaj veriyor. Markle'ın tercih ettiği siyah uzun palto, gerçek hayvan kürkü ve derisini koleksiyonlarından ilk çıkaran markalardan Stella McCartney'e ait. 36 yaşındaki oyuncunun taşıdığı minik yeşil çanta ise İngiliz markası DeMillier London imzasını taşıyor. Bu marka gelirlerini başta aşılama olmak üzere sağlık ihtiyacı olan çocukların bakımına bağışlıyor.

Ziyaret ettikleri yerlerde o bölgenin yerel markalarına da yer veren kraliyet üyeleri, bu kez Markle'ın Galler markası dar kesim siyah Hiut Denim pantolonu ile diplomatik jestini de tamamlamış oldu. 

Meghan Markle'ın kombinin diğer parçaları ise kareli, omuzları açık Theory marka ceketi ve kadife Tabitha Simmons marka botları oldu. Markle'ın genellikle iki farklı küpe kullanması ise çok yakında stilinin imza bir parçası haline dönecek!

Önceki ve Sonraki
Haberler