EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Meghan Markle'a tasarım eleştirisi

Meghan Markle, unvanının geldiği Sussex'i eşi Prens Harry ile ziyaret etti. Markle'ın kombininde İngiliz tasarımcılarına yer vermemesi yine eleştirildi.

profil
BT Ekip
04.10.2018
Meghan Markle'a tasarım eleştirisi

Meghan Markle ve Prens Harry, Sussex'i ziyaret etti. Kombinlerinde Kanadalı tasarımcılara sıkça yer veren Markle'ın bir kez daha İngiliz tasarımcılarını kullanmaması eleştirildi. 

Sussex'i ziyaret eden Sussex Düşesi, Hugo Boss marka koyu yeşil deri eteğini İsveç markası Other Stories'den aynı tonda bir gömlekle kombinledi. Açık renk paltosu ise İtalyan modaevi Armani'ye ait. Çantası yine bir  New York'lu Gabriela Hearst tasarımı olacak öne çıkıyor. Kraliyet ailesine katıldıktan sonra giydiği 22 kıyafetten sadece ikisinin İngiliz markası olması eleştiriliyor. Düşes genellikle Prada, Givenchy ve Dior gibi Avrupalı tasarımcıları, Ralph Lauren, Carolina Herrera ve Oscar de la Renta gibi ABD'li tasarımcıları terchi ediyor.

Markle'ın bu tercihleri ise yakın dostu ve aynı zamanda stilistliğini üstelenen Jessica Mulroney'den kaynaklandığı düşünülüyor. Bakalım önümüzdeki günlerde Markle'ı daha sık İngiliz tasarımları ile görebilecek miyiz?

Önceki ve Sonraki
Haberler