EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Margot Robbie'nin ilham veren stilleri

Oyuncu ya da ünlü bir şarkıcı bile olsa pek çok ünlü yalnız yaptıkları işlerle değil aynı zamanda stilleri ve kıyafetleri ile de bizlere ilham kaynağı olabiliyor. Margot Robbie de onlardan biri…

Margot Robbie'nin ilham veren stilleri
Margot Robbie'nin ilham veren stilleri
Margot Robbie de son zamanlarda stil açısından farklı bir duruş sergileyen, giydikleri, makyajı ile ilham olan ünlülerin başında geliyor. Robbie’nin tarzına bakacak olursak söylenecek birkaç kelime şüphesiz “iddialı, özgün ve feminen” oluyor.

Margot Robbie'nin şöhret yolculuğu 2013 yapımı The Wolf of Wall Street filminde Leonardo DiCaprio ile birlikte rol almasıyla başladı. Bu film sayesinde daha büyük bir kitleye ulaşan Avustralyalı oyuncu, son olarak Suicide Squad (Gerçek Kötüler) filmindeki  başarılı Harley Quinn rolüyle dikkat çekti. Henüz 26 yaşında olan Robbie, beyazperdedeki başarısının yanı sıra stiliyle de övgüleri hak ediyor.

Asimetrik kesimler, parlak kumaşlar, transparan parçalar onun kırmızı halıda sık kullandığı detaylardan. Ancak Robbie bu tip detayları çoğu zaman koyu renk bir ruj ile daha da dikkat çekici bir hale getirmeyi tercih ediyor. Cesur bir görüntü sergilemeyi seviyor. Daha zarif kıyafetlerde de yine tercih ettiği koyu göz makyajı ve dalgalı saçları ile kıyafeti şıklaştırmak onun ustalığı… Margot Robbie her etkinlikte dikkat çekmeyi beceriyor.

Robbie, günlük hayatında da en sade kıyafetine bile seçtiği özel bir palto ile yine kendi özgün havasını yansıtabiliyor. Ceket pantolon takımlarını da en seksi ve feminen haliyle taşımakta usta. Belki de onun stilini tamamlayan en önemli detay bakışlarında gizli. Çiçekli bir elbise bile giyse bakışları ile yalnızca kıyafeti ile değil karakteri ile de bir tarz ortaya koyduğunu kanıtlıyor. 


Önceki ve Sonraki
Haberler