EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Marc Jacobs için yine ve yeniden Winona Ryder

50 yaşındaki ünlü oyuncu Winona Ryder, Marc Jacobs’ın J Marc Bag 2022 kampanyasının yüzü oldu. Ryder ile Jacobs, ilk olarak ünlü oyuncunun hırsızlık davasında Marc Jacobs imzalı bir kıyafet giymesinden sonra 2003 yılında birlikte çalışmaya başlamıştı. Ryder, 2015'te de Marc Jacobs Beauty'nin yüzü olmuştu

Marc Jacobs için yine ve yeniden Winona Ryder

90'ların ünlü oyuncularından olan, şu sıralar ‘Stranger Things’ dizisinde rol alan Winona Ryder; Marc Jacobs’ın J Marc Bag 2022 kampanyasıyla yeniden gündemde.

İlk olarak 2003 baharında reklamlarında oynadığı Marc Jacobs ile yeniden bir araya gelen 50 yaşındaki Ryder; stil danışmanlığını Emma Wyman’in yaptığı, Harley Weir tarafından fotoğraflanan kampanyada, siyah, turuncu ve yeşil dahil olmak üzere çeşitli renk seçenekleri bulunan ve 395 dolara satılan J Marc omuz çantasını tanıtıyor. Ünlü oyuncu kampanya çekimlerinde ayrıca Marc Jacobs’ın arşivinden çıkmış podyum parçalarının yanı sıra platform topuklu ayakkabılar giyiyor.

Marc Jacobs'ın 2015 sonbahar kampanyasında ve ertesi yıl Marc Jacobs Beauty kampanyasında da yer alan Winona Ryder’ın ünlü modacı ile uzun bir geçmişi var aslında. Ryder; 2001 yılında, Saks Fifth Avenue mağazasından, Jacobs'ın koleksiyonundan bir süveterin de aralarında bulunduğu, çeşitli tasarımcıların imzasını taşıyan, toplamda 5.000 dolar değerinde kıyafetler çaldığı için tutuklandı. Daha sonra çıktığı duruşmada Marc Jacobs imzalı bir elbise giydi. Jacobs da parlak bir pazarlama hamlesiyle, kampanyasında yer alması için Ryder'a teklif götürdü ve daha sonra ikili oldukça samimi oldu. 2015'te Marc Jacobs Beauty'nin yüzü olan güzel oyuncu, ünlü modacının birçok defilesinde ön sırada oturdu.

Önceki ve Sonraki
Haberler