MODA - ÜNLÜLER

Mango Man, İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonunun tanıtımı için futbolcu Antoine Griezmann ile iş birliğini yeniledi

Futbolcu ve Mango Man'in elçisi Antoine Griezmann, yeni ürünleri sunmak ve koleksiyonun savunduğu ‘Move Forward’ sloganına bağlılığını sürdürmek için bir kez daha markanın yüzü oldu

profil
BT Ekip
22.03.2024
Mango Man, İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonunun tanıtımı için futbolcu Antoine Griezmann ile iş birliğini yeniledi

Mango Man, İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonunu sunmak üzere markanın yüzü olan futbolcu Antoine Griezmann ile ortaklığını sürdürdüğünü açıkladı. Ortaklık, Griezmann'ın özgün karakteri ile sıra dışı stilini vurgulayarak, onun Mango Man ve kişisel gelişim vizyonu ‘Move Forward’ için ideal bir elçi olma misyonunu pekiştiriyor.

Griezmann'ın hikayesi, Macôn'daki çocukluğundan ve Donosti'deki gençlik yıllarından günümüze uzanan, doğuştan gelen yeteneği, azmi ve fedakarlığı yansıtan ilham verici bir öykü. Mango Man, futbolcuyla yaptığı bu iş birliğinde, modanın ötesine geçen bir anlatı sunuyor ve ikonik sporcunun kariyerini şekillendiren anları ifade ediyor.

Mango Man İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonu yeni konsepte eşlik ediyor. Çok yönlü giysiler üzerine kurulan koleksiyon, kendi hayat tempolarına uyum sağlayan, stil ve konfor sunan parçalara ihtiyaç duyan erkekleri hedefliyor. Rahat siluetli terzi kesim parçalar ve yazlık gömlekler, daha sıcak mevsim için mükemmel bir görünüm oluşturuyor. Böylelikle, keten ve trikolar koleksiyonun ana kahramanları oluyor. Renklerde ise hakim tonlar nötr, gri ve kahverengiden oluşuyor.

Mango Man, daha önceki kampanyalarında Gerard Piqué, Zinedine Zidane, Adrien Brody ve Andrés Velencoso gibi büyük yeteneklerle iş birliği yapmıştı.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog