MODA - ÜNLÜLER

Louis Vuitton valiz koleksiyonunun yıldızı Gisele Bundchen

Brezilyalı süper model Gisele Bundchen, Louis Vuitton'un zamansız valiz koleksiyonu için hazırladığı Horizons Never End kampanyası için Miami’de objektif karşısına geçti

Louis Vuitton valiz koleksiyonunun yıldızı Gisele Bundchen

İkonik süper model Gisele Bundchen, Louis Vuitton'un 2023 için son kampanyası Horizons Never End’in başrolünde yer alıyor. Markanın zamansız valiz koleksiyonuna odaklanan kampanya; Bundchen'i, Miami'nin canlı fonunda fotoğrafçı Glen Luchford’un çektiği çarpıcı bir dizi fotoğrafta gösteriyor.

Louis Vuitton Horizons Never End kampanyasının kalbinde, Louis Vuitton ile ünlü tasarımcı Marc Newson arasındaki yaratıcı iş birliğinden doğan spor çantası ve valiz gibi seyahat aksesuarlarını içeren Horizons koleksiyonu yer alıyor. Monogram baskısı ve yenilikçi özellikleriyle bu valiz koleksiyonu, lüks moda evinin işçiliğe ve stile olan bağlılığını simgeliyor.

Bu, Gisele Bundchen'in Louis Vuitton için objektif karşısına ilk geçişi değil. Bundchen, kısa bir süre önce de Louis Vuitton x Yayoi Kusama kampanyasında yer almıştı.

Ünlü model, Horizons Never End kampanyasında bir kumsalda poz veriyor. Çekimlerde monogram mayolar ve beyaz jean pantolon giyen Bundchen, etrafa kendine güven ve zarafet yayıyor. Her kare, ünlü modelin zamansız cazibesinin ve Louis Vuitton tasarımlarının kalıcı çekiciliğinin bir kanıtı niteliği taşıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi