MODA - ÜNLÜLER

Louis Vuitton Shake koleksiyonu Chiara Ferragni’ye emanet

Ünlü Fransız moda evi Louis Vuitton, 2023 yazı için hazırladığı ayakkabı koleksiyonu Shake’in tanıtım kampanyası için dünyaca ünlü sosyal medya fenomeni Chiara Ferragni ile çalıştı

Louis Vuitton Shake koleksiyonu Chiara Ferragni’ye emanet

Louis Vuitton, yeni Shake koleksiyonunu tanıttı. Arkası açık topuklu ayakkabılar, platform sandaletler ve alçak topuklu sandaletlerden oluşan bu keyifli koleksiyon, zamansız bir zarafet dokunuşu arayan moda tutkunlarını cezbetmeye hazırlanıyor.

Louis Vuitton, Shake koleksiyonunun kampanya içinse ünlü sosyal medya fenomeni Chiara Ferragni ile çalıştı. Ferragni, koleksiyonun karşı konulamaz cazibesini, retro esintilerle yansıtıyor.

60'lardan ilham alan kıyafetleriyle dikkat çeken sarışın güzel, şık ayakkabıları mükemmel bir şekilde tamamlayan cazibesiyle dikkat çekiyor. Kampanya, fotoğraflarda kullanılan ve nostaljik ambiyansı güçlendiren pop art tarzı daireler ve grafiklerle de dikkat çekiyor.

Louis Vuitton Shake ayakkabı koleksiyonu, çok yönlü bir renk paletine sahip ve her zevke hitap ediyor. Sakız pembesi, nötr bej ve klasik siyah tonlar, koleksiyondaki tasarımlarda zarafetle karşımıza çıkıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog