MODA - ÜNLÜLER

Louis Vuitton mücevherlerini ünlü oyuncu Ana de Armas tanıtıyor

‘Blonde’ filmiyle yıldızı parlayan güzel oyuncu Ana de Armas, Louis Vuitton’un 2023 mücevher koleksiyonu Deep Time’ın kampanyası için objektif karşısına geçti. Armas, 95'in üzerinde tasarımdan oluşan koleksiyonun en gözde parçalarından, yapımı 4.500 saat süren Bones kolyeyle de poz verdi

Louis Vuitton mücevherlerini ünlü oyuncu Ana de Armas tanıtıyor

Fransız lüks moda evi Louis Vuitton'un marka elçilerinden güzel oyuncu Ana de Armas, markanın Deep Time adlı 2023 mücevher kampanyasında ışıl ışıl parlıyor. Kampanyada ünlü oyuncu, Francesca Amfitheatrof'un nefes kesen tasarımlarını tanıtıyor.

‘Blonde’ filminin yıldızı; Cate Blanchett ve Alicia Vikander gibi diğer LV mücevher yüzlerinin ayak izlerini takip ederek tasarımlara kendi benzersiz cazibesini katıyor. Ana de Armas, kampanya fotoğraflarından birinde, yapımı 4.500 saat süren Bones kolyeyle dikkatleri üzerine çekiyor. Kolye, 20.93 karatlık bir Paraiba turmalini ve 43.58 karatlık bir opal içeriyor. Bu değerli taşlar, güzel oyuncunun kahverengi saçlarını ve güzelliğini vurguluyor. Bir başka karede ise Armas, okyanuslardan ve dünyanın tektonik plakalarının zarif hareketinden ilham alan Wave kolyeyle görülüyor.

Deep Time koleksiyonu, Jeoloji ve Yaşam olmak üzere iki bölüme ayrılan 95'in üzerinde tasarımdan oluşur. Her parça, Dünya'nın doğuşunun ve yaşamın yaratılışının derin yolculuğunu somutlaştıran bir hikaye anlatıyor. Koleksiyon; Louis Vuitton'un lüks mücevher uzmanlığını gezegenimizin kökenlerinin gizemi ve ihtişamıyla kusursuz bir şekilde buluşturuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler