MODA - ÜNLÜLER

Louis Vuitton, BamBam’ı yeni marka elçisi olarak duyurdu

Müziğiyle olduğu kadar stiliyle de dikkat çeken Taylandlı rap’çi BamBam’ın, Fransız lüks markası Louis Vuitton’un en yeni marka elçisi olduğu açıklandı

profil
BT Ekip
03.02.2024
Louis Vuitton, BamBam’ı yeni marka elçisi olarak duyurdu

Louis Vuitton, Taylandlı rapçi ve şarkıcı BamBam'ı en yeni marka elçisi olarak açıkladı. BamBam, profesyonel müzik kariyerine 2014 yılında Güney Kore'de, Louis Vuitton Marka Elçisi Jackson Wang ile K-Pop erkek grubu GOT7'nin bir parçası olarak adım attı. Yedi yıllık müzikal başarının ardından sanatçı, 2021 yılında Ribbon adlı albümüyle solo kariyerine başladı. Biletleri tükenen solo Asya turnesinin ardından BamBam, Şubat 2024'te dünya turnesinin Latin Amerika ve Avrupa turlarına başlayacak.

BamBam, yalnızca eşsiz müzikal yeteneğiyle değil, aynı derecede cesur stil anlayışı ve etkileyici enerjisi ile de küresel bir hayran kitlesine sahip. Kısa süre önce Paris'teki Jardin d'Acclimatation'da düzenlenen Louis Vuitton Erkek Sonbahar-Kış 2024 defilesine katılan yüzlerce hayranı ve #BamBamXLVFW24 hashtag'inin X'te 2.1 milyondan fazla paylaşıma ulaşması, sanatçının hayran kitlesinin de moda ile olan bağını gösteriyor. Maison ile olan ilişkisi artık bir marka elçisi rolü kazanırken Louis Vuitton, BamBam ile heyecan verici bir iş birliği yolculuğuna başladıklarını duyurdu.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog