MODA - ÜNLÜLER

Lila Moss ve Maje, Londra'dan esinlenen özel bir koleksiyon hazırladı

Dünyaca ünlü model Kate Moss’un kendisi gibi model olan kızı Lila Moss, Maje markasıla iş birliği yaptı ve 2023 sonbaharı için birlikte ortak bir koleksiyon hazırladılar. Maje x Lila Moss adını taşıyan koleksiyon, Londra ruhundan ve İngiliz tarzından ilham alıyor

Lila Moss ve Maje, Londra'dan esinlenen özel bir koleksiyon hazırladı

Maje markası, 2023 sonbaharı için hazırladığı özel koleksiyon için süper model Kate Moss'un kendisi gibi model olan kızı Lila Moss ile birlikte çalıştı. Markanın 2023 sonbahar elçisi olan Lila Moss ve Maje; Maje x Lila Moss adını taşıyan, Londra ruhundan ve İngiliz tarzından ilham alan bir koleksiyon hazırladı.

Londra'da doğup büyüyen Lila, geçmişteki reklam kampanyalarından ve moda projelerinden farklı bir şey yapmak istiyordu. Bunu da Maje ile yaptığı iş birliği ile başardı. Genç model ve ve Maje, hazırladıkları ortak koleksiyonda, Lila Moss’un memleketi Londra’dan ilham alan tasarımlara daha maksimalist bir yaklaşım benimsediler.

Koleksiyonda kakma desenli kazaklar, çivili aplikeli kemerler ve babetler, tüvit ceketler, kristal işlemeli mini etekler, çan altlı jean pantolonlar, asimetrik bel hizasında pilili etekler, ışıltılı mini elbiseler ve pullu kokteyl elbiseleri yer alıyor. Koleksiyonun tamamı, Maje'nin us.maje.com adresli web sitesinde mevcut.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog