EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Levi’s 501’in Türkiye yüzü Boran Kuzum oldu

Levi’s ikonik modeli Orijinal 501’i kutlamak için ünlü oyuncu Boran Kuzum ile iş birliği yapıyor. Kuzum’un bu kutlama için hazırladığı özel seçki, Levi’s mağazalarında ve internet sitesinde satılacak

Levi’s 501’in Türkiye yüzü Boran Kuzum oldu

Levi’s gelecek sene, uzun tarihinin simgesi haline gelmiş 501 jean modelinin 150’nci yıl dönümünü dünya çapında kutlamaya hazırlanırken, bu sene Türkiye’de Orijinal 501’i kutlamak için başarılı oyuncu Boran Kuzum ile bir araya geldi. Boran Kuzum bu iş birliğiyle ilgili duyduğu heyecanı, “Jean’lerim de kendimi özgürce ifade ettiğim bir sayfa. Ve hayat ne kadar değişse de, 501’lerimle hissettiğim özgürlük yıllardır hiç değişmiyor” sözleriyle dile getirdi. Sezon boyunca Boran Kuzum’un 501 kutlamasına özel seçkisi, mağazalarda ve levis.com.tr’de yer alacak.

Bu kutlamanın bir parçası olarak, her sene köklerine bağlı kalarak yeniden yorumlanmış versiyonunu gördüğümüz 501 modeli, 90’lar esintisiyle yeniden sunuluyor. Bacak ve kalçaya daha rahat oturan Levi’s 501, 90’ların son dönemlerinin havasını, daha slouchy ve loose bir model ile yakalıyor.

Levi’s, dünya çapında sevilen bu ikonik modelin geçmişini, şu anki halini ve geleceğini kutlamak, 501 ‘90s modelini tanıtmak için Original 50’in ruhunu yansıtan vizyoner isimlerle bir iş birliği gerçekleştirdi. Orijinal 501 ve 501 90’ların çok yönlü stilini sergileyen bu kampanyaya hip-hop mucidi, oyuncu ve yapımcı Kid Cudi, sanatçı ve tasarımcı Tremaine Emory, efsanevi Beastie Boys grubunun kurucu üyesi Mike D., model ve kreatif direktör Gia Seo;, Vogue dergisinin kapağı için stilistlik yapan ilk siyahi kadın olan Gabriella Karefa-Johnson ve model, müzisyen ve The Paranoyds punk grubunun üyesi olan Staz Lindes eşlik ediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler