EN ÇOK
OKUNAN

Lady Gaga, Tiffany&Co’nun yeni yüzü oldu

Bu pazar ABD’de düzenlenecek Super Bowl gecesinde sahne alacak Lady Gaga, ünlü mücevher markası Tiffany&Co’nun reklam yüzü oldu! “Legendary Style” (Efsanevi Stil) adı altında yayınlanan reklam, Tiffany’nin yeni koleksiyonu Tiffany HardWare’i tanıtacak.

Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, Tiffany&Co’nun reklam yüzü oluyor. 5 Şubat’ta gerçekleşecek olan Super Bowl gecesinde tamamı yayınlanacak 1 dakikalık reklam filminde markanın yeni koleksiyonunu tanıtacak olan Gaga, ön fragmanda feminen ve orijinal stilini Tiffany zarafetiyle yansıtıyor. Legendary Style olarak adlandırılan koleksiyon, kendine güvenen kadınlardan ilham olarak tasarlanmış. Lady Gaga, markaya olan hayranlığını “New York’ta doğduğunda bilirsin ki Tiffany en iyisidir. Orası büyünün gerçekleştiği yer. Benim için Tiffany, zamansız Amerikan mücevherini temsil ediyor” diyerek açıkladı.

 

Legendary Style koleksiyonunun ilham parçası Tiffany’nin 1971 tasarımı unisex bilekliği. Hem 18k altın hem de gümüş materyalden tasarlanan mücevherler şehirli, zarif ve güçlü kadınlara ithaf edilmiş. 5 Şubat’ta ön satışına başlanacak koleksiyona ait parçalar, Nisan sonunda mağaza ve online satışta yerini alacak. 

profil
BT Ekip
01.02.2017
Önceki ve Sonraki
Haberler