MODA - ÜNLÜLER

Lacoste’un yeni marka elçisi genç tenisçi Arthur Fils oldu

Lacoste, Fransız tenisinin en umut verici yeteneklerinden biri olan Arthur Fils'i, 1 Ocak 2024 itibariyle yeni marka elçisi olarak duyurdu

profil
BT Ekip
11.01.2024
Lacoste’un yeni marka elçisi genç tenisçi Arthur Fils oldu

İlk ATP unvanını henüz 19 yaşında kazanan Arthur Fils, Temmuz 2023'te en iyi 50 erkek oyuncu arasında en genç oyuncu oldu. Dünyanın bir numarası olan Novak Djokovic ve Daniil Medvedev gibi ikonik sporcuların izinden giden Arthur Fils, yakın zamanda ünlü tenis oyuncusu Grigor Dimitrov gibi kendi kategorisinin bir numaralı oyuncusu olmayı hedefleyerek Lacoste'a katılmayı seçti.

Lacoste CEO’su Thierry Guibert yeni marka elçisi Arthur Fils duyurusu için duygularını şöyle aktardı: “Arthur Fils'i Timsahın elçileri arasında saymaktan onur duyuyoruz. Saha içi ve dışındaki enerjisi ve alçak gönüllülüğü bizi büyülüyor. Arthur’un profesyonelleşmesi, kariyerindeki bir sonraki adım, bizim için ona zafer yolundaki her adımda eşlik etmek kadar önemlidir. Üstelik, köklerine bağlı kalarak bir sonraki nesil oyunculara ilham verme arzusu ve tenis dünyasına kalıcı bir iz bırakma isteği bizim paylaştığımız değerlerle tamamen bütünleşiyor."

Arthur Fils ise yeni iş birliği için şunları söyledi: "Benim için zarafeti, özgünlüğü ve stil ile sportif performans arasındaki birlikteliği simgeleyen Lacoste'a katılmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Lacoste tenis hayalinin bir parçası olarak, René Lacoste'un mirası ile Les Mousquetaires efsanesinin damgasını vurduğu güçlü bir tarihi temsil ediyor. Bugün Lacoste'a katılmak benim için hem ikonik, hem de insani ölçekte bir şirketin parçası olmak ve büyük turnuvalarda olduğu gibi günlük olarak da mükemmel bir destek alacağımı garanti etmek anlamına geliyor."

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog