MODA - ÜNLÜLER

 Kendall Jenner ve beş arkadaşı, Tommy Hilfiger İlkbahar 2024 kampanyası için poz verdi

Süper model Kendall Jenner ile beş arkadaşının rol aldığı Tommy Hilfiger İlkbahar 2024 kampanyası, markanın klasik Amerikan ‘cool’ yaklaşımını ve ilkbahar yaşam tarzını kutluyor

profil
BT Ekip
10.03.2024
 Kendall Jenner ve beş arkadaşı, Tommy Hilfiger İlkbahar 2024 kampanyası için poz verdi

Tommy Hilfiger, İlkbahar 2024 kampanyasında Tommy ailesine katılan Kendall Jenner’ın rol aldığını duyurdu. Kendall Jenner, beş arkadaşıyla birlikte Los Angeles’ın sonsuz maviliklerinin ruhunu içine çekerken sıcak ve özgün kişiliğini sergiliyor. Kampanyada ilkbaharın yaşam tarzı; kırmızı, beyaz ve lacivert bir filtreden yakalanıyor. 

“Tommy, harika Amerikan klasiklerini bugün için yeniden tasarlıyor” diyen Kendall Jenner, şöyle devam etti: “Her yıl chino pantolonlardan Oxford gömleklere, blazer ceketlerden pololara zamansız temel stilleri alıp tazelik ve yenilik kazandırıyor. Klasik Amerikan ‘cool’ tarzını modernize etme yolculuğunda bir aile ve dostluk havası içinde ona katılacağım için çok heyecanlıyım.”

Tommy Hilfiger da Kendal Jenner’ın kampanyaya katılması hakkında şu yorumda bulundu: “Kendall’ı ve ailesini uzun yıllardır tanıyorum. Moda dünyasındaki yükselişini hep keyifle izledim. Kendall, arkadaşlıklarını ailesi gibi kucaklıyor ve sadece tarzıyla değil aynı zamanda insanlarla bağlantı kurma biçimiyle de iyimserlik ve sıcaklık yayıyor. Dinamik yaklaşımı, ikonik Amerikan tarzını gelecek nesillere sunma konusunda bana ilham vermeye devam ediyor.”

Kampanyada Kendall’ın arkadaşları müzisyen ve model Ebony Riley, model ve şarkıcı Fai Khadra, aktör ve DJ Travis Bennett, model ve tasarımcı Devon Lee Carlson ve lise arkadaşı Hannah Logan da rol alıyor. Çekimlerini Renell Medrano’nun üstlendiği kampanyada birbirine sımsıkı bağlı grup, şık prep klasikleri giymiş olarak neşeli anları paylaşırken yakalanıyor.

İlkbahar 2024 koleksiyonu, Amerikan ikonlarını mükemmelleştirme hedefiyle kırmızı, beyaz ve lacivert renklerde zahmetsiz temel stiller sunuyor. Markanın prep mirasına odaklanan koleksiyon; rahatlığı, iyimserliği ve özel dikimin zarafetini buluşturuyor. Özünde sportif olan ikonik polo, tişörtten elbiseye değişik yorumlarla çok yönlülüğünü ve işlevselliğini ortaya koyuyor. Chino pantolonlar, Oxford gömlekler ve klasik trençkot güncellenen siluetler ve şık kumaşlarla yeniden yaratılıyor. 

 

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog