EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Kendall Jenner, Michael Kors için çatıya çıktı

Güzel model Kendall Jenner, ünlü tasarımcı Michael Kors’un 2022 Bahar kampanyası için kamera karşısına geçti. New York-Manhattan’da bir binanın çatısında gerçekleştirilen çekimlerde Jenner, muntazam vücudunu gözler önüne seren çeşitli kıyafetlerle poz verdi

Kendall Jenner, Michael Kors için çatıya çıktı

Güzel model Kendall Jenner, daha önce birçok defilesinde podyuma çıktığı Michael Kors’un 2022 Bahar kampanyasının yüzü oldu. Markanın reklam kampanyası için New York Manhattan’daki Prospect Tower adlı bir binanın çatısında kamera karşısına geçen 26 yaşındaki güzel model, çekimlerde giydiği kıyafetlerle tüm güzelliğini ve muntazam vücudunu gözler önüne serdi.

Inez van Lamsweerde ve Vinoodh Matadin’in gerçekleştirdiği fotoğraf çekimi, ‘Michael Kors’un memleketi New York’a sinematik bir aşk mektubu’ olarak tanımlanıyor. Ünlü tasarımcı Michael Cors, kampanyayla ilgili yaptığı açıklamada “New York’un romantizmiyle, şehrin gücü ve cesaretinin ilham verdiği aşkın yan yana gelmesini sağlamak istedik” dedi.

Kendall Jenner; Michael Kors’un yanı sıra Chanel, Tommy Hilfiger ve Calvin Klein gibi moda dünyasının en büyük isimlerinden bazıları için de modellik yaptı.

Önceki ve Sonraki
Haberler