EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Kendall Jenner, FWRD için seçtiği koleksiyonla poz verdi

Son dönemin gözde modellerinden Kendall Jenner, yaratıcı yönetmenliğini yaptığı alışveriş sitesi FWRD için lüks markaların tasarımlarından oluşan bir seçki koleksiyon hazırladı. Jenner, koleksiyonun tanıtımı için Malibu’da objektif karşısına geçti

Kendall Jenner, FWRD için seçtiği koleksiyonla poz verdi

Lüks markaları aynı çatı altında toplayan çevrim içi alışveriş sitesi FWRD yaratıcı yönetmeni Kendall Jenner, 2022 yazı için Bottega Veneta ve Jacquemus gibi markaların tasarladığı en parlak parçalardan bizzat seçtiği koleksiyonu bir kampanyayla tanıttı. Jenner, farklı markalardan seçtiği lüks parçalarla Valentin Herfray’in objektifinin karşısına geçti. Kampanyanın tasarımını ise Carlos Nazario üstlendi.

Jenner, kampanyayla ilgili şunları söyledi: "Bu kampanya için, FWRD'nin West Coast tasarımcı duyarlılığını, en sevdiğim yerlerden biri olan Malibu'da kendimle birleştirmek istedim. Alaia, Bottega Veneta, Jacquemus ve Maximilian Davis gibi markaların cesur renklerini, siluetlerini ve dokularını güçlendirmek için minimalist bir çekim yaptık. Bu doğal güneşle ısınmış ortamın, sezon için böylesine güçlü ve eğlenceli parçalarla yan yana getirilmesine bayılıyorum.”

Önceki ve Sonraki
Haberler