EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Katy Perry'den yılbaşı sürprizi

H&M ve Katy Perry yılın en keyifli zamanlarından olan yılbaşı dönemini oldukça eğlenceli bir çekimle tanıttı.

Katy Perry'den yılbaşı sürprizi
Katy Perry'den yılbaşı sürprizi
Yılbaşına adım adım yaklaşırken moda dünyasının son zamanların en çok konuşulan markalarından H&M, Balmain işbirliğinin ardından şimdi de Katy Perry ile yaptığı koleksiyon ile gündeme oturdu.

Pop yıldızı Katy Perry adeta bir Santa’ya dönüştü!

H&M ailesi ve Katy Perry, Yılbaşı koleksiyonunu oldukça eğlenceli bir çekimle tanıttı. Kampanya görsellerinde yine kendine has seksi tarzıyla görülen Perry’nin mesajı ise “Every Day Is A Holiday”; yani “Hergün Başka Bir Bayram”.

13 yaşından beri H&M’in kendi stilini oluşturmada yardım ettiğini belirten Perry, koleksiyondaki favori parçasının Elfie Selfie süveter olduğunu açıkladı.

Ünlü şarkıcı sözlerine şöyle devam etti:  “Dünyaya Jonas Åkerlund ve Dan Jackson’la birlikte neler yarattığımızı göstermek için sabırsızlanıyorum.” 

Katy Perry, hem reklamda hem de basılı kampanyada festival şıklığını, stilini ve eğlencesini birleştiren H&M Yılbaşı koleksiyonundan parçalarla görülüyor. Bunlar arasında, dar kırmızı elbiseler, açık kollu smokinler ve kırmızı pullarla fiyonk işlemeli bir tişört yer alıyor. Siyah mini etekteki püsküllerden, Yılbaşı kazağına kadar her yerde özel detaylar görülüyor. H&M’in Yılbaşı koleksiyonu, Kasım ortasından itibaren dünya çapında H&M mağazalarında satışa sunulacak.


Önceki ve Sonraki
Haberler