EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Kate Middleton: Bir günde iki stil

Kraliyet mensubu görevlerini yerine getirirken şık görünmekten asla taviz vermeyen Kate Middleton, dün sabah ve akşam katıldığı davetlerde taşıdığı tasarımlar ve tarzıyla bir kez daha herkesi büyüledi.

profil
BT Ekip
23.11.2016
Kate Middleton: Bir günde iki stil
Bir günde çifte şıklık!

Moda dünyasını yakından takip ettiğini gösteren kıyafetleri, özel tasarımları ve kendine has şıklığıyla moda otoritelerinin beğenisini kazanan Cambridge Düşesi Kate Middleton, geçtiğimiz gün katıldığı iki davette adından söz ettirdi.

Öncelikle sabah saatlerinde Londra Doğa Tarihi Müzesi’nde çocuklar için bir çay partisi organize eden Middleton, siyah üzerine mavi çiçek desenli L.K. Bennett tasarımı elbisesiyle hareketli bir görünüm ortaya koydu. Çocuklarla zaman geçiren ve müzede bulunan dinozor replikalarından bahseden Middleton, oğlu Prens George’un en çok T Rex’i sevdiğini söyledi.

Akşam saatlerinde ise Mansion House’ta düzenlenen Place2Be derneğinin gecesine katılan Middleton, 50’lerin modasını yansıtan, siyah Preen by Thornton Bregazzi elbisesiyle dikkat çekti. Middleton aynı elbisenin kırmızısını Kanada ziyaretinde giymişti. Mulberry çantası ve Prada ayakkabılarıyla şık stilini öne çıkaran Middleton, Temperley London’dan aldığı taş işlemeli kemeri ve Kraliçe’den ödünç aldığı ışıltılı küpeleriyle oldukça beğeni topladı. 

Önceki ve Sonraki
Haberler