EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Kamerada Daria Werbowy karşısında Kate Moss

Cennet gibi bir adada Kate Moss ve Daria Werbowy gibi iki efsane isimle birlikte yollara düşen Equipment ailesi tarihinin en etkileyici kampanya çekimine imza attı.

Kamerada Daria Werbowy karşısında Kate Moss
Kamerada Daria Werbowy karşısında Kate Moss
Fransız marka Equipment, 2016 İlkbahar kampanyasının çekimleri için ünlü fotoğrafçılarla çalışmaktan vazgeçti. Onun yerine bu görevi model Daria Werbowy’e vererek, yakın arkadaşı Kate Moss'un fotoğraflarını çekmesi istendi.

İki yakın arkadaşın tatil fotoğrafları albümü konseptini çağrıştıran Equipment’ın kampanya görsellerinin çekim aşamasında hiçbir saç ve makyaj uzmanı, rüzgar efekti yaratmak için pervane tutan bir ekip elemanı, kısacası “normal” bir kampanya çekiminde olabilecek detaylar kullanılmadı.

41 yaşındaki Moss ve 32 yaşındaki Werbowy maskülen gömlekler içinde en doğal halleri ile gerçek iki kadını yansıttılar. Werbowy’nin kamera karşısına geçip Moss’u fotoğrafladığı sahneler şu sözlerle anlatıldı: “Kate, Daria’ya tamamen güveniyordu. Ve bütün bu yaşadıkları süreci izlemek inanılmazdı. Ortaya çıkan çalışma ikisinin birlikte ne kadar başarılı olduğunu kanıtlıyor.”

 


Önceki ve Sonraki
Haberler