MODA - ÜNLÜLER

Kaia Gerber, DKNY'nin yeni kapsül koleksiyonunun yüzü olarak karşımızda

Cindy Crawford’ın kendi gibi model olan kızı Kaia Gerber, DKNY’ın ‘uyumayan şehir’ New York’tan ilham alarak hazırladığı ‘Heart of NY’ kapsül koleksiyonu için objektif karşısına geçti. Gerber çekimlerde, şehrin ruhunu yansıtan parçalarla poz verdi

profil
BT Ekip
28.03.2024
Kaia Gerber, DKNY'nin yeni kapsül koleksiyonunun yüzü olarak karşımızda

Ünlü model Kaia Gerber, hiç uyumayan şehir New York'tan ilham alan DKNY'nin son ‘Heart of NY’ kapsül koleksiyonunun yüzü oldu. Fotoğrafçı Alasdair McLellan'ın objektifine yansıyan karelerde Gerber, mağazalarda ve online platformlarda satışa sunulacak olan nostaljik koleksiyonu tanıtıyor. Stilist Alastair McKimm, kampanya için Gerber'e; beyaz, siyah, ten rengi, mavi, gri ve kırmızı gibi çok yönlü renklerle New York’un ruhunu yansıtan parçalar seçti.

‘Heart of NY’ kapsül koleksiyonu, New York sokaklarında gözlemlenen günlük bahar trendlerini ön plana çıkarıyor. Koleksiyonda; tişörtler, kolsuz kapüşonlu üstler, motorcu şortları, pantolonlar, kısa pololar, kot ceketler, mini etekler ve ipeksi bomber ceketler gibi dikkat çeken parçalar yer alıyor. Ürün yelpazesine balıkçı şapkaları, bağcıklı spor ayakkabılar ve topuklu çorap ayakkabılar gibi aksesuarlar da eşlik ediyor. Tüm parçalar, ‘DKNY’ harfleriyle vurgulanmış, kavisli ‘university’ yazısı veya koyu kırmızı bir kalp gibi markanın imzası olan unsurlarla süslenmiş.

‘DKNY Heart of NY’ kapsül koleksiyonu 26 Mart'ta mağazalarda ve online platformlarda satışa sunuldu. 

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog