EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Jimmy Choo’nun yaz kampanyasının başrolünde Precious Lee ve Barbara Palvin var

Jimmy Choo’nun Mugler ile birlikte hazırladığı İlkbahar-Yaz 2022 koleksiyonunun, bir havuz başı partisini yansıtan tanıtım kampanyasında Precious Lee ve Barbara Palvin başrolde. Kampanyada iki ünlü isme, Madison Headrick ve Geron McKinley de eşlik ediyor

Jimmy Choo’nun yaz kampanyasının başrolünde Precious Lee ve Barbara Palvin var

Kadınların en sevdiği ayakkabı markalarından biri olan Jimmy Choo; Precious Lee ve Barbara Palvin'in yanı sıra Madison Headrick ve Geron McKinley'nin yer aldığı 2022 yaz kampanyasını yayınladı. Okyanus kıyısındaki gösterişli bir malikanede gerçekleşen kampanya çekimlerinde ana tema ise havuz partisi oldu. Kampanya; markanın yeni koleksiyonunun cesur süslemelerini, güçlü siluetlerini ve canlı renklerini yansıtıyor.

Jimmy Choo ile Mugler’ın iş birliğinden doğan İlkbahar-Yaz 2022 koleksiyondaki ayakkabılar, her iki markanın kreatif direktörleri Sandra Choi ile Casey Cadwalleder’ın imzasını taşıyor.

Her iki marka, koleksiyonla ilgili yaptıkları ortak açıklamada “Bu yaratıcı ortaklık; kadınların güçlü, kendine güvenen ve göz alıcı bireyler olduğu vizyonuna dayanan iki dünyayı bir araya getiriyor” dedi.

Önceki ve Sonraki
Haberler