MODA - ÜNLÜLER

Jenna Ortega, Adidas'ın yeni marka elçisi oldu

‘Wednesday’ dizisindeki başarıyla adından söz ettiren genç oyuncu Jenna Ortega, Adidas’ın marka elçilerinden biri oldu. Ortega’nın, Adidas’ın yakında çıkaracağı bir markanın da yüzü olacağı öğrenildi

Jenna Ortega, Adidas'ın yeni marka elçisi oldu

Netflix dizisi ‘Wedesday’deki rolüyle büyük beğeni toplayan genç oyuncu Jenna Ortega, dizinin yakaladığı başarıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bu başarı Ortega’ya çeşitli iş birlikleri de getirdi. Son olarak Adidas, ünlü oyuncuyla büyük bir anlaşma yaptıklarını duyurdu. Adidas’ın son marka elçilerinden biri olan Jenna Ortega’nın, Adidas’ın yakında çıkaracağı bir markanın da yüzü olacağı öğrenildi.

Adidas yaptığı açıklamada, “Jenna Ortega, gelecek neslin dünyada nasıl göründüğünün ve bu yeni etiketin kimi temsil etmek için tasarlandığının mükemmel bir örneği" dedi. Adidas, Ortega'nın şöhretinin ve fiziksel çekiciliğinin ötesinde özelliklerine odaklandıklarını da belirtti: “Yenilikçi bir ekran ikonu, hevesli bir futbol hayranı ve gücünü gerçekten inandığı ve temsil ettiği şeyi dile getirmek için kullanan Jenna Ortega'nın ilerici kişiliği ve amansız yaratıcılık arayışı, onu neslinin en heyecan verici öncülerinden biri yapıyor. Ve yeni markamızın yüzü olarak ailemize katılmak için ideal bir ortak."

Önceki ve Sonraki
Haberler