EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Jean Paul Gaultier yaz kampanyasının yıldızı Irina Shayk

Jean Paul Gaultier yaz kampanyasının yıldızı Irina Shayk

Dünyaca ünlü Rus model Irina Shayk, Jean Paul Gaultier’nin 2022 Évidemment koleksiyonunun tanıtım kampanyasının yüzü oldu. Fransız markanın bu yaz için hazırladığı koleksiyonu 1990'lardan ilham alınan bir konseptle tanıtan Shayk’ın fotoğrafları, Charlotte Wales tarafından Fransız Rivierası'nda çekildi.

Stilden sorumlu Georgia Pendlebury’nin imzası bulunan kampanyada; Gaultier imzası taşıyan bağcık detaylı mayolar, boyalı kot pantolonlar ve çeşitli iddialı kıyafetler tanıtılıyor. Fotoğraflardan birinde Irina Shayk; siyah, tek parça mayoyu ortaya çıkarmak için jean pantolonunu çıkarırken görülüyor. Ünlü modelin görünümünü neon bir saç bandı ve güneş gözlüğü tamamlıyor. Bir diğerinde kahverengi takım elbisenin içinde, elinde minik bir köpeği tutarken görülüyor. Bir diğer fotoğrafta ise pembe deniz gözlükleri ve pembe paletleriyle adeta bir deniz kızını andırıyor.

Markanın 1994 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda yer verdiği banknot baskısı ise bu koleksiyon için yeni desenlerle yeniden tasarlanmış.

Önceki ve Sonraki
Haberler