EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Jason Wu Swarovski için tasarladı

Swarovski, 2018 ilkbahar/yaz koleksiyonu için ünlü tasarımcı Jason Wu ile birlikte özel bir seri hazırladı.

profil
BT Ekip
08.12.2017
Jason Wu Swarovski için tasarladı

Swarovski ve Jason Wu tüm kadınların tarzlarına uygun bir parça bulabileceği, göz alıcı parçalardan günlük stil tasarımlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi içeren 2018 ilkbahar/yaz koleksiyonunda üçüncü defa bir araya geldi.

Jason Wu koleksiyon için "Modern hassasiyete sahip seçkin ihtişamı simgeleyen bir koleksiyon vizyonumu Swarovski’nin göz alıcı kristal kesimleri ve renklerinden oluşan muhteşem ürün seçkisi sayesinde gerçekleştirmiş bulunuyorum. 2018 İlkbahar/Yaz sezonu için kristallerin arkasında yatan saflık ve el sanatına odaklanmak istedim, bu nedenle özgün, zamansız bir görünüm için parlak altın rengi üzerine yerleştirilmiş berrak ve şampanya rengindeki kristalleri seçtim" ifadelerini kullandı. 

Tasarımcı Jason Wu, Swarovski ile üçüncü sezonu için "Mosaic" koleksiyonunu parlatılmış altın kaplama yerleştirme üzerine berrak ve Silver Shade kristallerle bezenmiş zarif küpe, kolye, bileklik ve yüzüklerle genişletti.

Mosaic'ten ilham alan Wu, mağazalarda daha çok göreceğimiz günlük tarza uygun çok yönlü ürünleri içeren "Prisma" koleksiyonunu tasarladı. 

Önceki ve Sonraki
Haberler