MODA - ÜNLÜLER

Gisele Bundchen, Balmain İlkbahar-Yaz 2024 kampanyasına cazibe katıyor

Brezilyalı süper model Gisele Bündchen, Balmain’in İlkbahar-Yaz 2024 kampanyasında baharın enerjisini yansıtıyor. Kampanyada, süper modelin cazibesiyle, canlı çiçek açan bir gül bahçesini anımsatan koleksiyonun teması mükemmel bir şekilde örtüşüyor

profil
BT Ekip
01.03.2024
Gisele Bundchen, Balmain İlkbahar-Yaz 2024 kampanyasına cazibe katıyor

Balmain, 2024 İlkbahar-Yaz sezonunu gösterişli bir şekilde başlatıyor ve Gisele Bundchen'in ışıltılı yüzüyle çiçek açan bir kampanyayı sergiliyor. Rafael Pavarotti tarafından fotoğraflanan Brezilyalı süper modelin cazibesiyle, canlı çiçek açan bir gül bahçesini anımsatan koleksiyonun teması mükemmel bir şekilde örtüşüyor.

Kampanya, Gisele Bundchen'in retro modanın nostaljisi ile modern tarzın tazeliği arasında gidip gelen parçalar giymesiyle baharın getirdiği gençleşme ruhunu yansıtıyor. 

Bündchen bir fotoğrafta, 1950'lerin ikonik zarafetini hatırlatan, askılı bluz ve hacimli, kırmızı ve beyaz çiçekli etekle göz kamaştırıyor. Başka bir karede, koleksiyonun eğlenceli enerjisini sergileyen, pembe puantiyeli ve bir fiyonkla süslenmiş mini bir elbise içinde heykelsi vücudunu öne çıkarıyor.

Balmain'in aksesuar seçimi feminen siluetlere dinamik bir hava katıyor. Geometrik açıdan ilgi çekici yeşil bir el çantası ve koyu mavi manşet bilezik koleksiyonun renk paletini tamamlarken, Gisele Bündchen’in altın rengi saçları ve sofistike makyajı markanın zamansız çekiciliğini yansıtıyor.

Olivier Rousteing'in yaratıcı yönetmenliğindeki kampanya, salt görsel estetiğin ötesine geçerek Bündchen’in efsanevi güzelliğini bir mutluluk ve güven ışığı olarak tasvir ediyor.

Balmain, İlkbahar-Yaz 2024 kampanyasını şöyle özetliyor: Neşeli, cesur ve özür dilemeyecek kadar güzel.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog