EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Gigi Hadid, mayo koleksiyonunda kızına selam gönderiyor

Son dönemin gözde isimlerinden Gigi Hadid, Frankies Bikinis’in sahibi çocukluk arkadaşı Francesca Aiello ile birlikte bir mayo ve ev giyim koleksiyonu hazırladı. Hadid, koleksiyonda kullandığı anne geyik ve yavrusu baskısıyla, 1 yaşındaki küçük kızı Khai’ye de selam gönderiyor

Gigi Hadid, mayo koleksiyonunda  kızına selam gönderiyor

Ünlü model Gigi Hadid, Frankies Bikinis ile birlikte çıkardığı mayo ve ev giyim koleksiyonunda, 1 yaşındaki kızı Khai'ye tatlı bir selam gönderiyor. Hadid’in Frankies Bikinis ile yaptığı iş birliğinden doğan koleksiyonda, eski sevgilisi Zayn Malik’ten olan kızını temsil etmek amacıyla bir anne geyik ve yavrusundan oluşan özel bir baskı kullanılmış.

Frankies Bikinis’in kurucusu ve aynı zamanda Gigi Hadid'in çocukluktan beri en yakın arkadaşı olan Francesca Aiello, “Bu koleksiyonun ilham kaynağı, Gigi'nin Pennsylvania'daki ailesinin evinde geçirdiği zaman ve orada arkadaşları ve ailesiyle yarattığı tüm anılar etrafında toplandı” deyip ekliyor: "Koleksiyon aile, nostalji ve hatıralar etrafında toplandığından, Gigi’nin anneliği anmak için koleksiyona organik olarak uyan özel bir işaretimiz olsun istedik.”

Bu nedenle Gigi Hadid, bir modelde kendisini ve kızı Khai'yi temsil etmesi amacıyla bir anne ve yavru geyiği içeren bir baskı kullanmış. Ünlü model ayrıca Aiello’ya dostluğuna saygı duruşunda bulunmak için, bir modelde de, her ikisinin isminin baş harflerinin oyulu olduğu bir ağaç kütüğü baskısını da kullanmış.

Geçtiğimiz günlerde 27’nci doğum gününü kutlayan Hadid, Page Six’e yaptığı açıklamada "Francesca ve ben çok uzun zamandır arkadaşız. Kariyerlerimiz başlamadan önce de birbirimize yakından ve uzaktan destek veriyorduk. Bu yüzden, bu sektörde geçen 10 yılın ardından birlikte bir koleksiyon tasarlamak için bir araya gelebilmek gerçeküstüydü” diyor.

Mayo ve bikinilerin yanı sıra tişört, şort ve tulumlardan oluşan koleksiyonun kampanya fotoğraflarını ise ikilinin bir başka çocukluk arkadaşları olan fotoğrafçı Alana O'Herlihy çekti.

Fiyatları 45 ile 185 dolar arasında değişen ve XS ile XXL beden aralığında üretilen koleksiyon, toplam 98 parçadan oluşuyor. İkili hayranları için birlikte ikinci bir koleksiyon daha hazırlıyor. İlk koleksiyon 11 Mayıs'ta, ikincisi ise 2 Haziran'da satışa sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler