MODA - ÜNLÜLER

Ferragamo’nun ilk erkek marka elçisi Jeno Lee oldu

İtalyan lüks markası Ferragamo, tarihinde ilk kez bir erkek marka elçisiyle çalışmaya karar verdi. Marka, Güney Koreli K-pop sanatçısı Jeno Lee’yi marka elçisi olarak duyurdu

Ferragamo’nun ilk erkek marka elçisi Jeno Lee oldu

Ferragamo, Güney Koreli K-pop sanatçısı ve NCT üyesi Jeno Lee'yi markanın ilk küresel erkek marka elçisi olarak duyurdu. Jeno, Şubat 2023'te Milano defilesine katıldığı ve çeşitli aktivasyonlar için markayla ortaklık kurduğu için, bu ortaklık kimseyi şaşırtmadı.

Ferragamo Kreatif Direktörü Maximilian Davis, Lee’nin marka elçisi olmasıyla ilgili şöyle konuştu: “Jeno Lee'nin büyüleyici kişiliği ve müziği, stili ve kişiliği aracılığıyla uluslararası genç izleyicilerle bağlantı kurma yeteneği olağanüstü. Yaratıcılığımızda aynı tutkuyla hareket ediyoruz ve o Ferragamo'ya katıldığı için kendimizi şanslı hissediyoruz."

Jeno Lee ise şunları söyledi: "İnanılmaz bir mirasa, işçiliğe ve stile sahip bir marka olan Ferragamo'nun küresel elçisi olmak büyük bir onur. Marka ile bir sinerji yaratacağım için çok heyecanlıyım ve gelecekteki projelerimizi açıklamayı dört gözle bekliyorum. Bizi izlemeye devam edin!”

Önceki ve Sonraki
Haberler