EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Engin Öztürk ile bir yol hikayesi

Nautica x Engin Öztürk beraberliği sürüyor! Engin Öztürk, Nautica’nın 2021-2022 Sonbahar/Kış Kampanyası’nda bir yol hikayesi anlatıyor…

profil
BT Ekip
29.09.2021
Engin Öztürk ile bir yol hikayesi

Bazı isimler bazı markalarla gerçekten uyum yakalıyor. Doğadan aldığı ilhamla tasarımlarına hayat veren Nautica, 2021-2022 Sonbahar/Kış Koleksiyonu'nda, başrolünde Türkiye marka elçisi Engin Öztürk’ün yer aldığı, şehirden doğaya uzanan bir yol hikayesini anlatıyor. Macera ve keşfetmenin ana tema olduğu koleksiyonda, doğanın her hali için hazırlıklı, konforlu tasarımlar bulunuyor. Denizin ve doğanın verdiği ilhamla, performansı yüksek moda ürünleri tasarlayan markanın, bu sezon iddiası da fazla. Hem sezon trendlerini hem de en yüksek üretim teknolojisini kombine eden koleksiyon, 7/24 yaşayan şehirden sessiz doğa tatillerine kadar her ana eşlik etmek için tasarlanmış. Koleksiyonda yağmurluklar, puffer montlar, oversize sweatshirtler, pastel ve haki tonlarda kargo pantolonlar öne çıkıyor. Kadın koleksiyonunda ise athleisure akımına göz kırpan alt-üst triko takımlar, bra ve taytlar var. Denim on denim akımını da es geçmeyen marka, denimin yeni çağını indigo mavisi denim gömlek-pantolon görünümleriyle başlatıyor.

Engin Öztürk'ün günlük hayatta sade, doğal ve cool bir tarzı var. Öztürk, ikinci kez kamera karşısına geçtiği markayla tarzının paralel doğrultuda olduğunu söylüyor: “Nautica’nın marka duruşu benim hayattaki tercihlerimle çok uyuşuyor. Hem doğa aktivitelerimde hem de şehir yaşamında her anıma eşlik edecek tasarımlar bulmak bana büyük bir konfor sağlıyor. Bu koleksiyonda Nautica şehir ve doğa balansını yakalıyor. Stilimi bu kadar iyi yansıtan Nautica ile tekrar bir arada olmak heyecan verici.”


Önceki ve Sonraki
Haberler