MODA - ÜNLÜLER

Dua Lipa, Puma klasiklerini bir araya getirdi

Dua Lipa, Puma ile iş birliğine devam ediyor. Ünlü şarkıcı, Puma ile imza attığı son iş birliğinde, markanın zengin arşivine el attı. ‘Forever Classic’ adını taşıyan yeni iş birliği; Lipa’nın kendi seçtiği Puma klasikleriyle poz verdiği bir ‘look book’tan oluşuyor

Dua Lipa, Puma klasiklerini bir araya getirdi

Dua Lipa ve Puma, yeni bir iş birliğiyle geri döndüler. ‘Forever Classic’ olarak adlandırılan yeni projede; Lipa'nın, Puma'nın 75 yıllık tarihi boyunca zengin arşivinden bir dizi spor parçayı sergilediği görülüyor.

Lipa ve stilist Lorenzo Posocco’nun iş birliği içinde bu proje için oluşturulan ‘look book’, her biri şarkıcının kendisi tarafından seçilen klasik arşiv parçalarını içeren dört görünümden oluşuyor. Seçilen parçalar arasında; markanın imzası olan Puma Suede ve 90'ların kaykayından ilham alan 180 sneaker da yer alıyor. Küratörlüğünü yaptığı koleksiyon, Lipa'nın klasik siluetleri kendisine ait kılmak için yeniden bir araya getirdiğini ve üzerinde yeniden çalıştığını gösteriyor.

Vintage spor giyim, kalın tabanlı ayakkabılar ve eğlenceli atletizm temaları etrafında toplanan ‘look book’; kırmızı, mavi ve beyaz renk paletinde yer alıyor ve eskitilmiş deri ceketler, rüzgarlıklar ve Puma'nın 1999 tarihli ‘Pure’ logolu tişörtleri gibi ögeleri içeriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler