EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Derin Mermerci'den özel koleksiyon

Derin Mermerci ve NetWork iş birliği ile sunulan DMxNetWork özel koleksiyonu üçüncü sezon da devam ediyor. Koleksiyon Mermerci’nin fark yaratan stilinden izler taşıyor.

profil
BT Ekip
12.12.2018
Derin Mermerci'den özel koleksiyon

Stiliyle ilham kaynağı olan Derin Mermerci imzalı DMxNetWork koleksiyonu, Sonbahar/Kış 2018 sezonunda Mermerci’nin belirgin ve özgün tarzını yansıtan rahat formlu kilit parçaların yanı sıra, soğuk kış günlerine bile zarafet katan seçimler ile dikkat çekiyor. Koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında kaşmir trikolar, yüksek belli pantolonlar, işlemeli elbiselerin yanı sıra, saten etekler ve ceketler bulunuyor.

Koleksiyona yakından baktığımızda geçtiğimiz sezonlarda büyük bir ilgi uyandıran yarım kollu elbiseleri, dantel detaylı, sırt ve omuz dekolteli trikoları görüyoruz. Ceket ve montlar ise desenli astar detaylarıyla net bir tarzı işaret ediyor. Taş işlemeli takımlar, ceket-elbiseler ve yıldız detaylı smokin takımlar, saten elbiselerin üzerine giyilen biker ceketler, nakışlı yakalar Mermerci’nin ilham veren stilinden izler taşıyor. Somon, ekru, gri, lacivert, tarçın ve gold koleksiyonun ana renk paleti olarak karşımıza çıkıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler