MODA - ÜNLÜLER

David Beckham, gözlük markasının yeni ürünlerini kendisi tanıtıyor

David Beckham, 2020 yılında hayata geçirdiği Eyewear by David Beckham gözlük markasının İlkbahar-Yaz 2023 koleksiyonunu tanıttı

David Beckham, gözlük markasının yeni ürünlerini kendisi tanıtıyor

Bir erkek moda ikonu haline gelen eski futbolcu David Beckham, gözlük markası Eyewear by David Beckham'ın yeni koleksiyonunu Instagram’da kendi fotoğraflarıyla tanıttı.

Eyewear by David Beckham SS23 Limited Edition; ağırlıklı olarak kalın çerçeveli güneş ve görmek gözlüklerinden oluşuyor.

Men's Health dergisinin haberine göre Beckham, İtalyan gözlük üreticisi Safilo ile yaptığı iş birliğiyle 2020'de 42 parçalık bir koleksiyonla ilk gözlük serisini piyasaya sürdü. Beckham, o dönem dergiye verdiği bir röportajda, koleksiyon için stil ilhamını şöyle açıklamıştı: “Gözlükleri seviyorum ve yıllar boyunca pek çok model gözlük topladım. Koleksiyonumu hazırlarken kendi arşivlerimi ve eşimin arşivlerini inceledim. Ayrıca vintage dükkanları ziyaret ettim.  Yıllar boyunca giyim tarzım için her zaman Steve McQueen ve Paul Newman gibi insanlara baktım ve gözlük koleksiyonumu hazırlarken de ilham kaynağımın büyük bir parçası da onlardı."

Önceki ve Sonraki
Haberler