MODA - ÜNLÜLER

Chris Brown ile Zellerfeld imzası taşıyan 3D baskılı terlik, sektörde çığır açıyor

Ünlü şarkıcı Chris Brown ile ayakkabı markası Zellerfeld’in iş birliğinden doğan 3D baskılı NAMI Slide terlikler, üretiminde kullanılan ZellerFOAM teknolojisiyle ayakkabı sektöründe çok önemli bir gelişmenin habercisi olarak görülüyor

Chris Brown ile Zellerfeld imzası taşıyan 3D baskılı terlik, sektörde çığır açıyor

3D baskılı ayakkabılarıyla tanınan Zellerfeld markası ile ünlü şarkıcı Chris Brown; Nos Ailes ve sokak giyimi şirketi The Auracles ile iş birliği yaparak NAMI Slide adında bir terlik tasarımına imza attı. Zellerfeld.com'da 185 dolara ön siparişe açılan terlik, bu dünyanın sonunda satışa çıkacak. Sınırlı sayıda üretilen NAMI Slide ile Chris Brown, ayakkabı sektöründeki iş birliklerine ilk adımını atmış oldu.

NAMI Slide, Zellerfeld'in ZellerFOAM adlı son teknoloji malzemesinin kullanıldığı ilk ürün olma özelliğini taşıyor. ZellerFOAM henüz araştırma ve geliştirme aşamasındayken, azaltılmış malzeme kullanımı ve daha kısa baskı süresi ile dikkat çekici özellikler gösteriyor. Bu ilerleme, gelecekte 3D baskılı ayakkabılar için maliyetleri düşürme potansiyeline sahip. ZellerFOAM'ın The NAMI Slide'a dahil edilmesi, genel 3D baskılı ayakkabı deneyimini geliştirmeyi amaçlayan malzeme kalitesini, bitişi ve genel hissi iyileştirmek için bir test alanı görevi de görüyor.

Bu iş birliği pazarda büyük bir değişime işaret ediyor. Zellerfeld ile çalışmak, ünlüler ve bağımsız tasarımcılara ayakkabı endüstrisine daha kolay ve sorunsuz bir giriş noktası sunuyor. Artık kaçınılmaz sınırlamaları olan büyük bir markaya bağlı kalmaları gerekmiyor, ancak ayakkabılarını kendi zaman çizelgelerine göre tasarlama ve dağıtma özgürlüğüne ve esnekliğine de sahip olabiliyorlar.

Zellerfeld'in Kurucu Ortağı ve CEO'su Cornelius Schmitt, "Zellerfeld; teknolojimizi kullanarak kendi benzersiz 3D baskılı ayakkabılarını tasarlamaları ve basmaları için markaları, ünlüleri ve her ölçekten çevrimiçi yaratıcıyı ağırlıyor.”

Zellerfeld'in tescilli 3D baskı teknolojisi; işlevsellik, konfor ve dayanıklılıktan ödün vermeden benzersiz, sürdürülebilir ayakkabılar yaratıyor. Bu yenilikçi süreç, üretim sırasında herhangi bir fiziksel işgücü ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve birkaç saat içinde bir çift ayakkabı üretierek ayakkabı endüstrisi için önemli bir değişimin sinyallerini veriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi