EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Celine Kış 2022 kampanyasının yıldızı Kaia Gerber

Güzel model Kaia Gerber, önceki üç sezonda da kampanyalarında yer aldığı Celine markasının 2022 kış koleksiyonunun tanıtımını da üstlendi. Gerber, Celine tasarımlarıyla göründüğü siyah-beyaz fotoğraflarla koleksiyonun tanıtımını yapıyor

Celine Kış 2022 kampanyasının yıldızı Kaia Gerber

Celine ve Kaia Gerber, Fransız moda markasının 2022 kış kampanyası için yeniden bir araya geldi. Önceki üç sezonda da lüks modaevinin koleksiyonlarının yüzü olan Amerikalı model, 2022 kışkampanyası için sanat yönetmeni Hedi Slimane’in objektifine poz verdi.

Gerber’in yer aldığı siyah-beyaz portrelerde de görüldüğü gibi jean pantolonlar, özel dikim ceketler ve güneş gözlükleri yeni sezonun olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Kaia Gerber bir fotoğrafta kolsuz bir bluz, ipek boxer şort, diz boyu çizmeler ve zincir askılı Triomphe çantayla görülüyor.

Başka bir fotoğrafta ise güzel model; Wesley jean pantolon, kaşmir balıkçı yaka kazak giyip kemer ve omzuna Trapeze Triomphe çanta takmış. Başka bir fotoğrafta Kaia Gerber’in bir zincir kolye ve bol pantolon ile birlikte bir Spencer ceket giydiği görülüyor.

fotoğraflar, bu yılın Mayıs ayında Fransa'nın Nice kentinde çekilmiş.

Celine kış koleksiyonu, 26 Ağustos'tan itibaren markanın perakende mağazalarının yanı sıra web sitesinde de satışa sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler