EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Cate Blanchett, Louis Vuitton’un yeni marka elçisi oldu

Ünlü oyuncu Cate Blanchett, Louis Vuitton’un yeni marka elçisi oldu. Blanchett, marka elçisi olarak yer aldığı ilk kampanyada, ünlü modaevinin High Jewellery koleksiyonu Spirit’den mücevherlerle poz verdi

Cate Blanchett, Louis Vuitton’un yeni marka elçisi oldu

Lüks tüketim markası Louis Vuitton, Oscar ödüllü başarılı oyuncu Cate Blanchett’in yeni marka elçisi olduğunu açıkladı. Blanchett, Louis Vuitton’un en yeni High Jewellery koleksiyonu Spirit için fotoğrafçı Sølve Sundsbø objektifine koleksiyondan mücevherle poz verdi. Avustralyalı ünlü oyuncu, modaevi için yer aldığı ilk kampanyada herkesi büyüledi.

Blanchett, beş kısa çekimle, efsanevi yaratıklardan ilhamalınarak tasarlanmış 125 parçadan oluşan koleksiyonun ‘Özgürlük, Fantezi, Zarafet, Parlaklık ve Kader’ temalarını somutlaştırmış oldu. Saat ve Mücevher Artistik Direktörü Francesca Amfitheatrof bu temaları Louis Vuitton’un değerlerini vurgulamak adına seçmişti.

Blanchett, Louis Vuitton’un marka elçisi olmasıyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Muazzam bir kültürel kapsamıyla gerçek bir ikon olan Louis Vuitton ile iş birliği yapma fırsatına sahip olduğum için çok heyecanlıyım. Francesca Amfitheatrof tarafından yaratılmış bu harikulade parçaları giymek baş döndürücü bir zevk ve her zamanki gibi Nicolas Ghesquiere beni hayranlık içinde bırakıp bana ilham veriyor.”

Zarafet ve çekicilikle bağdaşan Cate Blanchett, yalnızca hikaye anlatımıyla dolu bir koleksiyonu değil; Louis Vuitton kadınlarının gücünü, ruhunu ve zamansızlığını da temsil ediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler