MODA - ÜNLÜLER

Calvin Klein’ın yıldızlar kadrosuna Alexa Demie ve Kid Cudi de katıldı

Bahar 2023 kampanyası büyük ses getiren Calvin Klein, Sonbahar 2023 kampanyasında da dünyaca ünlü yıldızlarla çalıştı. Markanın Jennie, Jung Kook ve Kendall Jenner’dan oluşan marka elçilerinin arasına bu kampanyada Alexa Demie ve Kid Cudi de katıldı

profil
BT Ekip
15.08.2023
Calvin Klein’ın yıldızlar kadrosuna Alexa Demie ve Kid Cudi de katıldı

Calvin Klein, Sonbahar 2023 kampanyasını resmen başlattı ve bu kez yıldızlarla dolu marka elçilerine yeni isimler de ekledi. Mevcut CK elçileri Jennie, Jung Kook ve Kendall Jenner'a bu kampanyada Alexa Demie ve Kid Cudi de katıldı.

Calvin Klein'ın reklamlarında yeni bir döneme işaret eden kampanya, Inez & Vinoodh tarafından yönetilip fotoğraflandı.

‘Euphoria' oyuncularından Alexa Demie, yeni Calvin Klein elbisesiyle, Kid Cudi ise su altında iç çamaşırı ve jean ceketle görüldüğü fotoğraflarıyla dikkat çekiyor. Kısa bir süre önce CK ile kendi koleksiyonunu duyuran Blackpink'ten Jennie, jean pantolon ve blazer ile eşleştirilmiş iç çamaşırı takımı ile daha gündelik bir estetiği yansıtıyor. Kendall Jenner ise zarif bir takım elbisenin içinden CK'nin dantel sutyenini ortaya çıkarıyor. Jung Kook, bir çift CK iç çamaşırı ile giydiği klasik jean ile dikkat çekiyor.

Calvin Klein Küresel Pazarlama Müdürü Jonathan Bottomley, bu sezonun kampanyası hakkında şunları söyledi: "Bu sonbahar kampanyası, Calvin Klein'ın günümüz kültürünü şekillendiren marka elçilerinin yer aldığı, en ikonik ürünlerinin kutlamasıdır. Markamıza elçi seçimimiz konusunda inanılmaz derecede stratejik davranıyoruz. Her biri markayla gerçek ilişkileri ve kilit pazarlardaki kitlelerle etkileşim kurma yetenekleri nedeniyle seçildi."

Önceki ve Sonraki
Haberler