MODA - ÜNLÜLER

Calvin Kleın'ın en yeni yüzleri Hailey Bieber ve Brandon Flynn oldu

Güzel model Hailey Bieber ile ünlü oyuncu Brandon Flynn, Calvin Klein’ın Holiday 2023 kampanyası için objektif karşısına geçti. Her ikisi de daha önce markanın modelliğini yapan iki ünlü isim, Calvin Klein’ın en yeni tasarımlarıyla poz verdi

profil
BT Ekip
08.11.2023
Calvin Kleın'ın en yeni yüzleri Hailey Bieber ve Brandon Flynn oldu

Calvin Klein, süpermodel Hailey Bieber ve aktör Brandon Flynn'in önderlik ettiği Holiday 2023 kampanyasını tanıttı. Her iki ünlü ismin kampanya fotoğrafları, ünlü fotoğrafçı James Brodribb tarafından çekildi.

Daha önce 2019 yılında markanın 50. yıl dönümü için eşi Justin Bieber ile birlikte ateşli bir Calvin Klein iç çamaşırı kampanyasında yer alan Hailey Bieber, bu kez kadın giyim koleksiyonunu tanıtıyor. Bieber’ın tanıttığı modellerden öne çıkanlar arasında; markanın meşhur olduğu 90'ların minimalizmini hatırlatan saten, astarlı elbiseler yer alıyor. Rhode'un kurucusu aynı zamanda; yeni büyük boy alpaka yünü trikolar ve erkek giyiminden ilham alan bol saten takım elbiseyle de güzelliğini gözler önüne seriyor.

Aktör Brandon Flynn ise bu yılın başındaki son Pride kampanyasının ardından marka için yeniden objektif karşısına geçti ve en yeni erkek iç çamaşırı modellerinin tanıtımını üstlendi.

Önceki ve Sonraki
Haberler