EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Buse Terim'in 5 favori yaz kombini

Benim için yaz rengarenk, uçuş uçuş, rahat mı rahat kıyafetler demek… Konforun, hafifliğin ve şıklığın bir arada olduğu parçalara öncelik verdiğim yaz kombinleri arasında favorim olanları sizlerle paylaşmak istedim. 2019 yazını bu fotoğraflar ile hatırlayacağım…

profil
Buse Terim
26.07.2019
Buse Terim'in 5 favori yaz kombini

Bu yaz favori kombinlerimin çoğunda Miss Dalida imzası var. Bu turuncu detaylı keten tuniği neredeyse üstümden çıkarmadım… Doğal, sağlıklı kumaş ve bej renk bir arada olunca vazgeçilmezim haline geldi. Hasır aksesuarlar ile aradığım uyumu yakaladım. 

Elbise:  Miss  Dalida     Çanta:  Misela     Sandalet: Nomadic Republic


Canlı tonlar yazın olmazsa olmazı… Kırmızının enerjisi hangi renkte var ki? Güneş’e kavuşan omuzlar ise bana göre en zarif yaz dekoltesi…

Elbise: Edit the Brand      Ayakkabı: Chanel


Çocukluğumdan beri Bodrum fotoğraflarımı palmiye, elbiselerimi ise çiçek ve yaprak desenleri tamamlıyor. Hasır şapka ise başlı başına bir ‘yaz güzelliği’ değil mi? 

Şapka: Maison Michel     Elbise: Maison La Plage     Çanta: Misela   Sandalet: Nomadic Republic
 


Uçuş uçuş, beyaz elbiseler yazın olmazsa olmazı… Çok baskın olmayan, sade etnik detaylar ile özgünlük katan bir denge oluşturuyor. 

Elbise: Free People  Terlik: Soludos
 


Yaz kombini dediğimiz hem her an plaja inebileceğiniz, hem de birazdan arkadaşlarla buluşabileceğiniz bir görünüm aslında… Turuncu ve siyahın uyumu ise her mevsim favorilerim arasında yer alıyor. 

Şapka: Amenapih   Küpe: Dos Atelier   Atlet: Beauty Omelette  Etek: Muun  Terlik: Birkenstock


Önceki ve Sonraki
Haberler