MODA - ÜNLÜLER

Burberry, 'Saltburn' yıldızı Barry Keoghan'ı yeni marka elçisi olarak açıkladı

Son dönemin en çok konuşulan filmlerinden ‘Saltburn'ün başrol oyuncusu Barry Keoghan; İngiliz markası Burberry’nin en yeni küresel marka elçisi seçildi

profil
BT Ekip
11.03.2024
Burberry, 'Saltburn' yıldızı Barry Keoghan'ı yeni marka elçisi olarak açıkladı

Yıldızı giderek yükselen oyuncu Barry Keoghan, son zamanlarda rol aldığı ‘Kutsal Geyiğin Öldürülmesi’, ‘Inisherin' ve tabii ki ‘Saltburn’ filmlerindeki rolleriyle dünya çapında tanındı. Keoghan, moda markalarının da dikkatini çekmeyi başardı ve önceki gün, uzun zamandır yakın ilişki içinde olduğu İngiliz markası Burberry’nin en yeni küresel marka elçisi olarak açıklandı.

Keoghan ve Burberry arasındaki ilişki, aslında birkaç yıldır devam ediyor. Ünlü oyuncu markanın çeşitli defilelerini izledi ve geçen yılki Met Gala’ya Burberry takımıyla katıldı. Burberry Kretaif Direktörü Daniel Lee, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söylüyor: "Barry'yi beş yıldan fazla bir süredir tanıyorum ve onun, neslinin en yetenekli oyuncularından biri haline gelmesini izledim. Ham, benzersiz yeteneği inanılmaz derecede ilham verici ve markamızın ruhunu mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Onun Burberry ailesine katılmasından gurur duyuyorum.”

Keoghan ise şu açıklamayı yaptı: "Uzun yıllardır Burberry hayranıyım. Merkezinde inovasyonu barındıran, sanat ve kültürü destekleme taahhüdüne sahip ikonik bir miras markasıdır. Bir sonraki bölümün bir parçası olacağım için çok heyecanlıyım.”

Şu anda Keoghan'ın elçi olarak rolünün neleri içereceği bilinmiyor, ancak markayla birlikte moda haftası gösterilerine ve kırmızı halı etkinliklerine katılmaya devam etmenin yanı sıra gelecekteki kampanyalarda da yer alması bekleniyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler