MODA - ÜNLÜLER

Bulgari Studio’nun Seul’deki açılışına Serenay Sarıkaya da katıldı

Bulgari, dün Seul’da, marka elçilerinden Serenay Sarıkaya'nın da katıldığı muhteşem bir davetle, Bulgari Studio’nun resmi açılışını gerçekleştirdi. Bulgari Studio, Bulgari'nin yenilikçi ruhunun çağdaş yaratıcıların dahiyane yetenekleriyle buluştuğu ve Maison'un ikonu B.zero1'dan ilham alarak oluşturulmuş bir yaratıcılık platformu olarak ön plana çıkıyor

profil
BT Ekip
15.03.2024
Bulgari Studio’nun Seul’deki açılışına Serenay Sarıkaya da katıldı

Bulgari, geçmiş 140 yıl boyunca estetikte benzersiz sınırları zorlayan ‘İtalyan dehası’ olarak anıldı. Şimdi ise, Romalı mücever evi alışılmışın ötesine geçen bir platform olan Bulgari Studio’yu sunarak yaratıcı fikirleri paylaşma ve keşfetme fırsatı sunuyor.

Bir araya gelen farklı disiplinlerden ve yaratıcı alanlardan insanlar, Bulgari’nin yenilikçi ruhu ile kendi yaratıcı vizyonlarını bir araya getiriyor ve farklı alanları, disiplinleri, yaratıcı bölgeleri aşan, çapraz yaratım platformu Bulgari Studio’yu tanıtıyor. Birlikte yaratma ve denemeye yönelik bu

Platformda; Bulgari’nin yenilikçi ruhu, çağdaş yaratıcı beyinlerin en simgesel ikonlarının anlatımını geliştirme ve yeniden keşfetme yeteneğiyle buluşuyor.

Bulgari, son vizyoner girişimi olan Bulgari Studio’yu ortaya koymak için enerjik şehir Seoul’u seçti. Dün Seul’da, marka elçilerinden Serenay Sarıkaya'nın da katıldığı muhteşem bir davetle, Bulgari Studio’nun resmi açılışı yapıldı.

Bulgari Studio, yaratıcı bir merkez haline gelmiş bir şehir olan Seul’de ilk kez görücüye çıktı. Théâtre des Lumières’in etkileyici ambiyansında konuklar; tasarım, yenilik ve yaratıcılık kavramlarını genişleten sürükleyici bir deneyimin keyfini çıkardı.

Bulgari Studio sahnesinin başlangıç noktası, son 25 yılda yaratıcı deneyim için sonsuz bir alan sunan Bulgari’nin B.zero1 koleksiyonudur.Ayrıca, yeni Bulgari Roma çantası ve  Bulgari Bulgari saatleri gibi diğer parçaları da içeriyor ki bunlar, ayırt edilebilir ve özüne dair ikonik estetikleriyle biliniyor.

Bulgari’nin çok yönlü ve açık fikirli yaratıcı yaklaşımı, mücevherden saate ve deri ürünlere kada her bir kreasyonunda kendini gösteriyor ve aynı şekilde, Bulgari Studio topluluğunun vizyoner zihinleri, yaratıcılığın sınırlarını zorlamak için bir deneyim, paylaşım ve etkileşim alanına girmeye davet ediliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler