EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Brooklyn Beckham fotoğrafçıları kızdırdı

Brooklyn Beckham çok yakında ailesinin ününü gölgede bırakacağa benziyor. Genç Beckham şimdi de yüzü olduğu Burberry'nin yeni kampanyasını fotoğrafladı.

profil
BT Ekip
01.02.2016
Brooklyn Beckham fotoğrafçıları kızdırdı
David ve Victoria Beckham'ın 16 yaşındaki oğulları Brooklyn, Burberry'nin yeni parfüm serisi This Is Brit'in kampanya görsellerini çekti. Profesyonel moda fotoğrafçıları ise bu duruma bir hayli öfkeli.

Brooklyn Beckham'ın en yeni işi Burberry'nin yeni parfüm kampanyasını fotoğraflamak oldu. Çekim sırasında yaşananlar anlık olarak Burberry'nin Snapchat ve Instagram hesapları üzerinden paylaşıldı. 

16 yaşındakı Beckham'a bu görevin verilmesi moda fotoğrafçılarını bir hayli kızdırdı. İngiliz The Guardian gazetesine açıklama yapan moda fotoğrafçısı Chris Floyd bu seçimin 'fotoğraf sanatının değersizleştirmesi' olarak yorumları. Floyd açıklamasına şöyle devam etti, "David ve Victoria iradeyi ve çok çalışmayı temsil ediyor. Özellikle Victoria tek başına uğraşları sonucu bu noktaya geldi. 16 yaşındaki deneyimsiz bir gence böyle bir görev verilmesi soyadının getirdiği bir ayrıcalık."

Brooklyn, kardeşi Romeo ile birlikte Beckham ailesinden çıkan Burberry temsilcileri. 

Önceki ve Sonraki
Haberler