MODA - ÜNLÜLER

BLACKPINK'ten Jennie kendi moda markasını kurdu: ODD ATELIER

K-Pop grubu BLACKPINK’in gözde üyelerinden Jennie, moda markalarıyla yaptığı iş birliklerinin ardından kendi markasını kurdu. Jennie, ODD ATELIER adını verdiği markasıyla ‘alışılmış veya beklenenden farklı bir şekilde dikkat çeken yeni şeyler yaratmayı’ hedefliyor

profil
BT Ekip
27.12.2023
BLACKPINK'ten Jennie kendi moda markasını kurdu: ODD ATELIER

Dünyanın en ünlü K-Pop kız gruplarından biri olan BLACKPINK, bu ayın başlarında YG Entertainment ile olan sözleşmesini yenilemiş olabilir ancak grup üyeleri hala kendi solo kariyerleri üzerinde sıkı bir şekilde çalışıymaya devam ediyor.

Grubu oluşturan beş kız, son zamanlarda moda sektörünün önde gelen isimleri haline geldi. Grup üyelerinden biri olan ve yakın zamanda Calvin Klein ile iş birliği yapan Jennie, kısa süre önce HBO'nun ‘The Idol’ dizisinde rol alarak oyunculuğa yöneldi ve grup arkadaşları gibi çeşitli moda kampanyalarında yer aldı.

Ünlü K-pop yıldızı, Kasım ayında OA adında yeni bir plak şirketi kurduğunu da duyurdu. Instagram hikayesinde yeni girişimi hakkında yazan Jennie, hayranlarına solo çalışmalarına ve BLACKPINK'e verdikleri destek için şöyle teşekkür etti. "Merhaba, ben Jennie. Bu yıl birçok başarı ile doluydu ve aldığım tüm sevgi için çok minnettarım. 2024 yılında OA adında kurduğum bir şirketle solo yolculuğuma başlarken ben de gelecekte ne olacağını merak ediyorum. Lütfen OA ile yeni başlangıcıma ve tabii ki BLACKPINK'e çokça sevgi gösterin. Teşekkür ederim."

OA'nın, amacını açıklayan çok az gönderi içeren kendi Instagram sayfası var. Kasım 2023'te kurulan OA, ODD ATELIER anlamına geliyor ve ‘alışılmış veya beklenenden farklı bir şekilde dikkat çeken yeni şeyler yaratmayı’ hedefliyor. Gönderide ayrıca arkası markanın logosuyla süslenmiş siyah bir kapüşonlunun da ön izlemesi bulunuyor.

 

 

 

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog