EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Beyonce'den ilklerin kapağı

Beyonce, Vogue'un en önemli sayılarından biri olan Eylül sayısının kapağında karşımıza çıkıyor. Ünlü şarkıcı röportaj yapmak yerine hikayesini kendi kaleme aldı.

profil
BT Ekip
06.08.2018
Beyonce'den ilklerin kapağı

Ağustos ayı başında Beyonce'nin Vogue'un en prestijli sayılarından biri olan Eylül sayısının kapağında yer alacağı ve tüm editoryal gücün ünlü şarkıcıya verildiği söylentileri konuşuluyordu. Bugün itibariyle Beyonce, Eylül kapağında karşımıza çıktı. 

Beyonce, bir ilke imza atarak 126 yıllık dergi tarihinde kapak fotoğrafını ilk kez siyahi bir fotoğraçıya çektirdi. Objektifin arkasındaki isim 23 yaşındaki Tyler Mitchell oldu. 

Beyonce, ayrıca dergiye bir röportaj vermek yerine yaşadıklarını kendi kaleme aldı. Çekimler için saç kaynaklarını çıkaran, olabildiğince az makyajla, en doğal haliyle görünen Beyonce bu tercihini, "Kadın ve erkeklerin doğal güzelliklerini görmelerini ve sevmelerini istiyorum" sözleriyle açıkladı. 

Doğum sırasında yaşadıklarını anlattı

Ünlü şarkıcı, ikizlerin doğumu sırasında kendisinin ve bebeklerinin hayati tehlikesi nedeniyle acil bir sezaryen doğuma girdiğini açıkladı. Beyonce sözlerine şöyle devam ediyor, "Bu durumu herkesin anladığından emin değilim. İyileşmek için zamana ihtiyacım vardı. Bu sürede kendimle ilgilendim ve vücudumla barıştım. 6 ay sonra Coachella için hazırlanmaya başladım. Ama bu sürede kendimle barışık ve sabırlıydım... Bugün hala göğüslerim, kalçalarım daha büyük hatta doğum sonrası göbeğim de duruyor. Ancak bunlardan kurtulmak için bir acelem yok. Gerçekci olan bu..."

Önceki ve Sonraki
Haberler