EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Bella Hadid büyük şova nasıl hazırlanıyor?

Victoria’s Secret Fashion Show 2016 kadrosunda olduğu açıklanan Bella Hadid, defileye bir aydan kısa bir süre kala nasıl hazırlandığını anlattı.

profil
BT Ekip
10.11.2016
Bella Hadid büyük şova nasıl hazırlanıyor?

Süper model Bella Hadid, kız kardeşi Gigi Hadid ile çıkacağı Victoria’s Secret defilesi için hazırlığa başladı.

Bu sene Paris’te düzenlenecek olan defile için oldukça heyecanlı olduğunu belirten Hadid, bir süredir sıkı bir beslenme ve spor programı uyguluyor. Defilede giyeceği kostümleri denemek için gittiği provalarda konuşan ünlü model, her gün protein ağırlıklı gıdalar tükettiğini ve günde en az 3 saat spor yaparak formunu korumayı hedeflediğini söyledi. Bella Hadid, son zamanlardaki kilo kaybını “kaza” olarak nitelendirirken defileye hazırlık aşamasında kişisel antrenör Rob Piela ile çalıştığını belirtti. Rob Piela, aralarında Bella-Gigi Hadid olmak üzere birçok Victoria’s Secret modeline spor danışmanlığı yapıyor.

"Kimse kusursuz değildir"

Yaptığı iş gereği vücudunun dikkatle incelendiğini ve sık sık eleştiriye uğradığını söyleyen ünlü model birçok kişide olduğu gibi kilo dengesinin sürekli değiştiğini ve bunun kendi suçu olmadığını belirtti. “Her kadının vücuduyla ilgili güvensizlikleri olabilir” diyerek Victoria’s Secret defilesine çıkan modellerin de kusursuz olmadığını öne sürdü.

Kadınların vücutları üzerinden eleştirilmesine karşı çıkan Hadid uyguladığı spor ve diyet programıyla bu eleştirilere cevabını 5 Aralık’ta yayınlanacak Victoria’s Secret Fashion Show’da vermeyi planlıyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler