MODA - ÜNLÜLER

Başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü Elle Shoes’un marka yüzü oldu

Başarılı ve güzel oyuncu Hazar Ergüçlü, dünya trendlerini koleksiyonlarına yansıtan Elle Shoes’un sonbahar-kış sezonu marka yüzü oldu

profil
BT Ekip
14.10.2023
Başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü Elle Shoes’un marka yüzü oldu

İlk kez bir ayakkabı markası için kamera karşısına geçen güzel oyuncu Hazar Ergüçlü, Elle Shoes’un sonbahar-kış sezonu için hazırlanan kampanya için kamera karşısına geçti. Önümüzdeki aylarda yepyeni bir dizi projesiyle ekranlarda göreceğimiz başarılı oyuncu, Elle Shoes ile gerçekleştirdiği iş birliği ile ilgili şöyle konuştu: “Elle Shoes gibi yerli, köklü bir marka ile bir araya gelmek çok değerli benim için. Ayakkabı her zaman stilimin vazgeçilmez parçalarından biri. Elle Shoes hem modern, hem konforlu, hem de iddialı tasarımlarıyla birlikte yürümekten heyecan duyduğum bir iş birliği oldu.”

Hazar Ergüçlü’nün dev ayakkabı kutuları ve sihirli ayakkabıları ile bir hayalperesti canlandırdığı kampanya, iki filmlik bir seriden oluşuyor. Markanın 1977’den beri süregelen hikayesine ithafen, retro bir tavır ile yaratılan ilk kampanya filmini, CGI tekniği ile yaratılan ikinci film takip ediyor. Serinin ilk filminde, Karlar Ülkesi ve kış teması üstüne kurulu bir yolculuğun adımlarına tanık olacağız.

Elle Shoes’un sonbahar-kış koleksiyonunda, kolej stilinin vazgeçilmezi loafer’lar, ‘Balletcore’ akımıyla hayatımıza giren balerin babetleri, rahatlığının yanı sıra detaylarıyla fark yaratan sneaker’lar yer alıyor. Koleksiyonda ayrıca 60’ların ikon parçası Mary Jane ayakkabılar, zamansız stilettolar, kıyafetlere özgün bir kişilik katan kovboy botları, sezonun en şık trendlerinden hayvan baskılar ve özgür ruhların gözdesi postallar göze çarpıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog