MODA - ÜNLÜLER

Anne Hathaway, Bulgari Sonbahar 2023 aksesuarlarıyla ışık saçıyor

Bulgari’nin 2023 Sonbahar/Kış sezonu için hazırladığı aksesuar koleksiyonunu, moda evinin dünyaca ünlü yüzleri arasında yer alan Anne Hathaway tanıtıyor. Hathaway, kampanya fotoğraflarında Bulgari çantalarla görülüyor

Anne Hathaway, Bulgari Sonbahar 2023 aksesuarlarıyla ışık saçıyor

Güzel oyuncu Anne Hathaway, Bulgari 2023 Sonbahar-Kış aksesuar kampanyasındaki son rolüyle ses getirmeye devam ediyor. Markanın hazırladığı bir önceki kampanyada Zendaya ile objektif karşısına geçen, bu kampanyada ise tek başına yer alan Hathaway, kendine has zarafeti ve inceliğiyle dikkat çekiyor.

Fotoğrafçı Chris Colls tarafından görüntülenen kampanyada güzel oyuncu, Bulgari'nin Serpenti Baia ve Serpenti Forever East-West omuz çantalarını çarpıcı bir biçimde sunuyor. Güzel oyuncu, kampanya fotoğraflarında, zümrüt yeşilinden pembeye kadar bir dizi rengi sergiliyor. Her aksesuar, özel yapım gri bir eşofman takımıyla veya Erin Walsh tarafından tasarlanan tamamen siyah bir takımla kusursuz bir şekilde eşleşiyor.

Moda hikayesi aksesuarlarla bitmiyor. Başka bir sekansta Hathaway, zamansız bir zarafet ve incelik duygusu uyandıran beyaz bir takım elbise giyerken görülüyor. Bulgari, kampanyayla ilgili Instagram açıklamasında “Çağdaş kadın için ultra modern şekiller. Anne Hathaway'i güzel bir iyimserlik duygusuna kaptıran 2023 Sonbahar/Kış Aksesuar koleksiyonumuzun neşe dolu tasarımları, Maison'un canlı ruhunu ifade ediyor” diyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler