EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Ambrosio, Coachella’da kendi koleksiyonunu tanıttı

Ünlü model Alessandra Ambrosio, kendisi gibi Brezilyalı olan PatBo markası ile birlikte kapsül bir koleksiyon hazırladı. Ambrosio, koleksiyondan bir parçayı, Amerika’da düzenlenen Coachella Festivali’nde giydi

Ambrosio, Coachella’da kendi koleksiyonunu tanıttı

Brezilyalı ünlü model Alessandra Ambrosio, kendisi gibi Brezilyalı bir marka olan PatBo ile iş birliği yaparak bir kapsül koleksiyon hazırladı. Patricia Bonaldi'nin kurduğu PatBo markası ile güçlerini birleştiren Ambrosio, bohem kıyafetlerden oluşan koleksiyonun tanıtımını da kendisi üstlendi.

Alessandra Ambrosio; PatBo’nun, 2021 yılı Eylül ayında gerçekleşen New York Moda Haftası kapsamındaki defilesinin açılış ve kapanışını da yapmıştı. İki çocuk annesi ünlü modelin, geçtiğimiz hafta sonu Amerika’da düzenlenen Coachella Festivali’nin ilk gününde giydiği boncuklu, beyaz tulum da PatBo ile birlikte hazırladıkları koleksiyondandı.

10 parçadan oluşan Alessandra Ambrosio x PatBo koleksiyonunda fiyatlar, 295 dolardan başlıyor. Ön siparişe açılan koleksiyon, 20 Haziran'da da markanın web sitesinde ve belirli mağazalarda satışa sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler