EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Haftanın ünlü stilleri

Defileler, lansmanlar ve ödül törenleri bu hafta da dünyaca ünlü isimleri ağırladı. İşte haftanın dikkat çeken görünümleri...

profil
BT Ekip
18.01.2019
Haftanın ünlü stilleri

Dünyaca ünlü Çek model bir süredir karşımıza çıkmıyordu. Kurkova Cenevre'de İsviçreli saat markası IWC Schaffhausen'ın Salon International de la Haute Horlogerie adlı saat fuarındaki lansmanına katıldı. Deri ceket ile yıldızlaşan karizmatik görünümü ile ilgi topladı. 

Haftanın ünlü stilleri

Lüks saat markası Piaget'nin Cenevre'deki lansmanına katılan ünlü stil ikonu siyah-beyaz kontrastlığını en zarif şekilde kombinlemiş. Palermo'nun imzası haline gelen göz makyajı ise her zamanki gibi en dikkat çekici detaylardan.

Haftanın ünlü stilleri

İsviçreli lüks saat markası IWC Schaffhausen, bu hafta Cenevre’deki Salon International de la Haute Horlogerie fuarında Pilot's Watches koleksiyonunu tanıttı. Dünyaca ünlü oyuncu ve modellerin katılım gösterdiği fuarda Adriana Lima çarpıcı görünümüyle dikkatleri üzerine topladı. 

Haftanın ünlü stilleri

Baştan aşağı oversize denim parçalar ile görüntülenen Rihanna, beyaz krokodil FENDI Mini-Peekaboo çantası ile dikkat çekti.

Haftanın ünlü stilleri

İtalyan moda blogger'ı, Milano Moda Haftası'nın son gününde Fendi'den gömlek kesimli bir yağmurluk tercih ederek tek parça ile şıklığı yakaladı. 

Haftanın ünlü stilleri

13 Ocak tarihinde Santa Monica'da gerçekleşen, ‘Critics’ Choice Awards'  ödül töreninde görüntülenen oyuncu Prada'dan altın renkli lame bir elbise tercih etti.

Haftanın ünlü stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler